Quote:
Originally Posted by hotrod 80
If you have a ton sell it . 2000 x $20 a lb. = $40,000 . Might shop around and get more for it than $20 per lb.
|
Thanks for the info....not literally a ton, but my dad bought LOTS of this stuff in the 80's and I still have the cans with the 97 cent price tag on them.